Klepnutím přejdete na úvodní stránku

Vibracemi proti nemocem!

(Výňatek z článku v časopisu Medium)

Před deseti lety dr. Hulda Clarková na své soukromé klinice v Dánsku, v rámci vědeckého výzkumu, objevila skutečnost, že každý živý organismus má své vymezené vibrace. Zaměřila se na choroboplodné mikroorganismy v lidském těle. Nakonec zjistila, že například plísně disponují vibracemi od 80 tisíc do 140 tisíc kmitočtů za sekundu, což jest 80-140 kHz, bakterie, viry, červíci a škrkavky 300-430 kHz a tasemnice 350-475 kHz. Pro srovnání vibrace lidského organizmu se pohybují od 1520 do 9460 kHz.

Jestliže na takové parazity budeme působit vibracemi patřičných nízkých frekvencí, dojde k jejich destrukci, čili se rozpadnou na drobné částečky, aniž by tím byl narušen lidský organismus. Dr. Clarková tento způsob působení označila pojmem ZAPPING. K vytváření určitého napětí (vibrací) byl sestaven malý přístroj s názvem ZAPPER. Původní aparát podle dr. Vladkové byl následně zmodernizován specialisty firmy Medi-Flower. Zapper vyvolává rezonanci v buněčném obalu choroboplodných mikroorganismů, což způsobuje jejich zničení.

Existenci bakterií a dalších podobných mikroorganismů v lidském těle potvrzují mnohé běžné nemoci, počínaje rýmou a konče alergií. Dr. Clarková rovněž zjistila výskyt cizopasníků vždy v souvislosti s určitou, mnohdy i závažnou nemocí. Tak například všichni pacienti s diabetem měli ve slinivce břišní cizopasníka Eurytrema, pacienti s migrénou Strongyloides. U nemocných s rakovinou se vyskytoval cizopasník Fasciolopsis buskii a v plicích astmatiků se nacházel Ascaris. Tohoto posledně jmenovaného cizopasníka měli ve svém těle také alergici, revmatici, nemocní s ekzémy, s depresemi a chronickou únavou. Pro představu o množství cizopasníka Ascaris v lidském těle, je třeba dodat, že za jeden den naklade kolem 200 000 vajíček.

Nejnovější lékařské výzkumy   USA prokázaly, že až 85% všech lidí na Zemi má ve svém organismu minimálně jednoho cizopasníka. V přírodě existuje obrovské množství různých bacilů. Jejich nositeli jsou lidé i zvířata. Člověk se nemůže vyhnout kontaktu s těmito mikroorganismy, jejichž důsledkem bývají nakažlivé nemoci.

Miniaturní cizopasníci se mohou v našich tělech dostat do různých vnitřních orgánů, například do ledvin, jater, srdce, plic i mozku. Přitom vypouštějí jedovaté substance, které musí náš obranný systém eliminovat. Při oslabeném imunitním systému je člověk těmito mikroorganismy obzvláště ohrožen. Proto je objev dr. Clarkové – likvidace cizopasníků pomocí patřičných vibrací – tak významný. Při používání aparátu Zapper neexistují žádné vedlejší účinky.

(Výňatek z časopisu Medium)

Jakmile získají české země vibrační měřící přístroj co má Dr. Clarková na své klinice v Dánsku, bude možné, aby si každý jedinec nechal změřit svoji vibraci, kde se právě nalézá – nachází. To je od 0-1520-9460 kHz, jak uvádí Dr. Clarková. Přístroje nelžou a nemohou být proti nim ani vědecké námitky. Teprve potom se rozliší, kdo říká Pravdu a kdo nepravdu. Komu naslouchat a jeho napsané knihy číst. A komu nenaslouchat.


Co je to vibrace?

Otče, prosím, jak máme rozumět slovu vibrace a co znamená?

Ano, odpovím na téma zcela základní.

Těm, kterým leží na srdci dobro, neubližovat, pomáhat, žít poctivě, nepovyšovat se, být oblíben, být příjemný, snaha o dobré chování, snaha o dobré zdraví, je výsledkem vlastní zvýšená vibrace. Všem, kteří porozumí těmto vlastnostem a mají snahu je vlastnit, vžít se do nich, jednat podle nich, vzrůstá tzv. vibrace. Člověk se stává citlivý, ohleduplný, spokojený, vyrovnaný a nenásilně sebevědomý. Začíná vědomě žít se snahou docilovat svoji vyšší vibraci, která se dá měřit. Můžete zjistit měřitelný hodnotový potenciál každého člověka. Potom není třeba soudů, dokazování špatných skutků. Změří se mu vibrace a naměří se vnitřní potenciál, jeho postoj, vnitřní smýšlení, vlastní myšlenkové pochody. Pak je snadné u zahraničních emigrantů si ověřit, komu dát pobyt v naší zemi a koho naopak vrátit, odkud přišel! Nyní vibrace ukáže na smýšlení politiků, smýšlení ředitelů a volby nebo konkurzy mohou být velice rychlé, snadné a přesné!

Otče, a to měření se provede se souhlasem měřeného, nebo se posadí na nějakou židli a změří se mu vibrace, aniž o tom ví?

Pro tebe může sedět třeba v podzemí a speciální přístroj naměří v určitém upraveném prostředí jeho vibrační potenciál i na vzdálenost tří metrů.

Otec

17. 2. 2002


< Zpět | |« Hlavní strana | ^ Nahoru